Tuisuliiva Puhkemaja. Kabli küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa

Massaazid ja teraapiad

Eraldi lisatasu eest

Massaazid Gunnar Tobber 

Holistiline massaaz :

-Holistiline massaaz tugineb Holistilise meditsiini
põhimõtetel kus väärtustatatakse keha kui ühte tervikut.Kasutatakse
erinevaid massaazi võtteid et lõõgastada
Kogu keha.

Hind: 20.-
India peamassaaz:

-stressist ja valust leevendust pakkuv ja närve
stimuleeriv massaaz peale ja
Kaelale ning õlapiirkonnale.Leevendab valu õlgades pinget
kuklas,ärevust,depressiooni ja unetust .

Hind: 20.-

Tsooniteraapia :

-jalatallal on peegelpilt sinu keha organites mida
mõjutades ja jalatalda masseerides vabaneb organitest negatiivne energia
ja tekib kehas tasakaal .

Hind: 20.-

TIIBETI  vibroakustiline massaaz helikaussidega.

Tiibeti vibratsioonilist helimassaazi kasutatakse lõõgastumiseks ja
tervenduseks.Keha läbiv tervendav vibratsioon tugevdab immuunsüsteemi ja
toetab enesetervenduslikke protsesse,
alandab ja stabiliseerib vererõhku.Puhastab organite energeetikat ja
tasakaalustab energiavälja.
Mõjub hästi rahustavalt.

Massaazi tehakse riietega ja soovitavalt oleks hea
kui riietus oleks mittesünteetiline kuna see on oluline energia jaoks.

Hind: 25.-

Massaažid Aive

Klassikaline massaaž  

0,5h  15.00 EUR

1h 25.00EUR

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele.  Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.
Segmentmassaaž 0,5h 12.00 EUR

Segmentmassaaž on intensiivne, kuivalt teostatav ravimassaaž selja ja kaela kindlatele piirkondadele, et leevendada valusündroomi ja parandada siseorganite tööd. Seansi järgselt võib massaaži toime pikendamiseks kasutada ravigeele ja -salve.
Sobib radikuliidi alaägedas faasis, närvipitsumisest tingitud käte või jalgade valulikkuse ja vereringehäirete korral ning neile, kes põevad sageli kopsuhaigusi.

Jalatallamassaaž e. tsooniteraapia

0,5h 20 EUR

Peamiselt jalalabal (vahel ka säärel) teostatava massaaži toime on lõõgastav ja mõnus. Aitab ravida kroonilisi haigusi ja vabaneda stressist. Külmetavate käte ja jalgade korral parandab kiiresti vereringet.

Meemassaaž

1h  25.00 EUR

Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett  kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad  toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž ainuke massaaž, millega on ravitud päikesepõletust.
Kahjuks ei sobi antud massaaž  mee allergikutele ega tiheda karvakattega inimestele. Masseeritav peab olema puhas, kreemitamata.

Kupumassaaž

1h 25.- EUR

Kupupanekut on  raviks kasutatud sajandeid. Tänapäevaks  on välja arenenud  kupumassaaž. Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Selleks kasutatakse erineva suurusega kummist kuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakestva hüpereemia.  Väga sobilik külmetushaiguste ja krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks.

 

KEHAHOOLDUSED  AIVE 

TSELLULIIDIVASTANE HOOLITSUS

Hoolitsuse teostamiseks kasutatakse spetsiaalset tselluliidivastase toimega massaaziainet, mis koostöös massaažiga  eemaldab surnud naharakud, toidab organismi vitamiinide ja mineraalidega ning aktiveerib ainevahetust. Lõpetuseks keha niisutamine kreemiga.

Kestvus 60 min. Hind 30 eur

NÄO-JA DEKOLTEEHOOLITSUS

Värskendav näohoolitsus algab põhjaliku  koorimisega, millele järgneb lõõgastav massaaž ja hoolitsuse lõpus kantakse näole vetikamask, mis muudab naha säravaks ja elastseks.

Maski toimimise ajal soovikorral käte- või jalgademassaaz.

Kestvus 45 min. Hind 30 eur.

Massaažid Erika

Shiatsu massaaž 90 min 40 eur (Erika)

Shiatsu tähendab jaapani keeles sõrmedega avaldavat survet. Seda ligi sajandi vanust teraapiat võibki võrrelda nõelraviga, kus nõelte asemel kasutakse keha erinevatele punktidele surve avaldamiseks sõrmi ja peopesi. Shiatsu massaz on üles ehitatud põhimõttele, et mööda keha liiguvad energia ehk shi vood ning valud ja haigused on põhjustanud energiavoo häiretest.
Igal inimesel on olemas oma enese ravivõime, kuid meie kiire maailmas ei pane me oma keha häiresignaale tähele või surume nad hoopiski maha. Shiatsu aitab meil uuesti läbi lõõgastuse oma keha tunnetada ning energiavarusid taastada.
Shiatsu massaažis on ühendatud nii diagnoos kui ravi- massöör leiab kätt ja sõrme kasutades üles meridiaanidel asuvad bioaktiivsed punktid, kus energiavoog on häiritud ning taastab seejärel neile punktidele surve avaldamisega normaalse energiavoo. Shiatsu on üldkehalise tervistava efektiga, see parandab vere ja lümfiringet ja närvisüsteemi, vähendab stressi ja väsimust, mis on kehasse kogunenud, lõdvestab lihaseid ning parandab immunsüsteemi  ja lihaste painduvust.  Shiatsu massaaž sobib eriti hästi istuva töö tegijale. Shiatsu sobib kôigile- alates lastest kuni vanainimesteni.

Enne massaaži soovitav mitte süüa ja peale massaaži juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist, puhata.
Peale massaaži ilmneda võivad nähud: on rohkem energiat, unisus, lühiajaline uimasus, higistamine, külma- ja kuumahood, peavalu, tihe urineerimine, vajadus rohkem magada, vajadus rohkem juua, ajutine isu kaotus või suurenemine, emotsionaalne vabanemine – naer ja nutt. Sümptomid viitavad sellele, et Teie keha on hakanud tervenemise nimel tööle.

Shiatsu massaaži tehakse põrandal, matil. Seljas kerge, sportlik riietus, võimalusel pange jalga varvassokid.

Shindo on massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem. Ta sündis 1980-ndate aastate algul Jaapanis ning tema loojaks on Sensei (õpetaja) Kazuko Kuratomi.

Sõna shindo tähendab teed oma südame juurde ehk oskust kuulata oma südant ja selle sõnumit. Järjepidev shindoga tegelemine aitab inimesel avaneda, lõõgastuda, näha ennast ja oma valikuid selgemalt. Kuigi tegemist on suhteliselt noore meetodiga, on tema juured vanades idamaistes, eeskätt Jaapani traditsioonides. Idamaise tava kohaselt käsitleb shindo inimest kui tervikut.

Shindo eesmärgiks on vabastada keha ja meel sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest ning saavutada keha ja meele tasakaal.  Läbi venitus-ja hingamisharjutuste ning massaaživõtetega mõjutatakse inimkeha läbivaid 12 energiakanalit. Keha vedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toksilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjusteks.
Shindo on pidevalt arenev ja täiustuv ja ta pole  seotud ühegi filosoofilise või usulise vooluga.
Ajapikku on Shindost välja kujunenud  mitmekülgne, ent samas lihtne eneseabi- ja enese korrashoiumeetod igas vanuses ja erinevas füüsilises vormis inimestele

Shindo venitustundi tule mugavate riiete ja avatud  meelega! Alustame soojendusharjutustest, et valmistada keha ette venitusharjutusteks. Pärast venitusi anname kehale puhkust mõnusa lõdvestusega

Hind 25.-/1h

Shindo varba massaaz 0,50 h   16.-

Sobib väga häasti kokku paastuga, aitab puhastuda ja meeli värskendada

Katrin Williams teraapiad

Ma olen Hing.
Ma olen Jumalik Valgus.
Ma olen Armastus.
Ma olen Jumalik algmuster.
Seda oled ka Sina!