Perega nädalaks Pärnumaale randa!

 

LÕUNA-PÄRNUMAA EKSKURSIOONIPAKETID

 

Eestimaa lõunaranniku kaunid ja soojaveelised liivarannad on eriti armastatud lastega perede hulgas. Meie ekskursioonimarsruudid aitavad Teie siin veedetud päevad veelgi sisukamaks muuta! Valige sobiv majutus sisemaa ürgsetes metsades või otse mere kaldal ja tulge seda kõike ise kogema! Koos perega!

 

 

Esmaspäev

LUITEMAA LOODUS

Kõikidele loodushuvilistele! Külastame Rannametsa-Tolkuse õpperada, mis lookleb läbi raba ning üle kõrgete männimetsaga kaetud luitemägede. Sõidame ka rannaniidule, kus tutvume siinse ranniku pärandkultuuri ja loodusväärtustega. Päeva lõppedes kostitavad kohalikud perenaised omavalmistatud roogadega Kollamaa puhkemajas.

Hinnas: bussitransport, ekskursioon, lõunasöök

Kestvus: 6 h.

Eesti, inglise ja vene keeles.

Täiskasvanu 29.- / lastele 21.-

Hinnad transpordita 21.- / 15.-

 

Teisipäev

TALUPÄEV

Vaike talu asub puhta loodusega ümbruskonnas, eemal suurtest küladest ja linnadest. Siin kasvatakse kitsi, lambaid ja eesti maatõugu hobuseid. Perenaine tegeleb käsitööga ning igal külaliselgi on võimalus end meisterdamises proovile panna. Lõunaks pakub perenaine isevalmistatud kitsejuustust toite ning metsa- ja põlluandidest valminud roogi. Käsitöö ja talutoodete kaasaostmise võimalus!

Hinnas: bussitransport, ekskursioon talus, meisterdamine või ratsutamine, talulõuna

Kestvus: 5 h

Eesti, inglise ja vene keeles

Täiskasvanu 35.- / lastele 25.-Hinnad transpordita 20.- / 14.-

 

Kolmapäev

KABLI-KAPTENITE KÜLA

Külastame purjelaevade ehitusega seotud ajaloolisi paiku ning uudistame jaalat ”Kaja”. Kapten Marksoni häärberis kuulame jutte tollest kaugest ajast ning naudime perenaise valmistatud tee kõrvale väikest koduoreli kontsertit. Hiljem külastame Kabli randa ning legendaarset kosmonautide puhkekodu, kus ootab meid ka kerge lõunasöök.

Hinnas: bussitransport, ekskursioonid, Marksoni häärberi külastus koos orelikontserti ning teega, kerge lõuna.

Kestvus: kuni 5 h.

Eesti ja inglise keeles

Täiskasvanu 35.- / lastele 25.- Hinnad transpordita 23.- / 17.-

Neljapäev

SUVEPEALINN PÄRNU

Eestimaa suvepealinna Pärnu rannas on käidud tervist parandamas juba 170 aastat. Linn on tuntud kireva kultuurielu, kaunite parkide ning  hästisäilinud puitarhitektuuri poolest. Peale linnaekskursiooni on aega teha sisseoste ning nautida Pärnu õdusaid kohvikuid.

Kes eelistab linnamelule aktiivset tegevust, pakume võimalust sõita peale linnaekskursiooni Valgeranna seiklusparki. Pargis on 5 erineva kõrguse ja raskusastmega seiklusrada. Kel puude latvades seigeldud, saab minna rannamõnusid nautima Valgeranda.

Hinnas: bussitransport, ekskursioon.

Lisatasu eest piletid seiklusparki.

Kestvus: 8 h

Ekskursioon erinevates keeltes

Täiskasvanu 23.- / lastele 17.-

Hinnad transpordita 7.- / 5.-

 

 

Reede

PIIRILINN AINAŽI

Piiriäärne linn on kuulunud nii Läti kui ka Eesti riigi koosseisu. Linnaekskursioonil külastame Ainazi merekooli muusemi, mis jutustab siinse ranniku laevameistritest, laevadest ja merereisidest. Samuti käime ära tuletõrjemuuseumis, Ainaži muulil, rannas.

Hinnas: bussitransport, ekskursioon, muuseumipiletid.

Kestvus: 6 h.

Eesti, inglise ja vene keeles

Täiskasvanu 16.- / lastele 12.-

Hinnad transpordita 7.- / 5.-

 

 

HALVA ILMA PÄEV

Õnneks on suvel ka vihmasemaid päevi, kus võtta aeg mõnusalt maha ning tegeleda tubaste tegevustega. Kohalik Naisselts Martad õpetab huvilistele erinevaid meisterdamise tehnikaid. Võimalik on valida viltimise, puidust laastule või siidile maalimise, ehete meistedamise, pärlitöö või hoopis kalosside maalimise õpitubade vahel.

Kestvus: 1-3 h.

Eesti, vene ja soome keeles

5 – 15.- / inimene.

 

 

Lisainfo

- Hinnad kehtivad aastal 2012

- Pakettide hinnas sisalduv transport on algusega Kabli-Häädemeeste piirkonna majutusettevõtetest; Kabli ekskursioon algusega Pärnust

- Ekskursioonid toimuvad, kui osalejaid vähemalt 10 inimest.

- Soodushinnad lastele kuni 14 a., tasuta kuni 5 a. lapsed.

- Vajalik ettetellimine vähemalt 2 tööpäeva!

 

Broneerimine ja lisainfo

 

Margit Eichen, 56 638 760